Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
Infolinia +48 41 367 88 88
BCO
Kolporter Holding

Mirosław Sroka
Prezes zarządu. Odpowiedzialny za politykę finansową, rachunkową i podatkową. Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych Polsko-Francuskiej Szkoły Zarządzania w Krakowie. Posiada także dyplom Uniwersytetu w Lille (CAE - francuski odpowiednik MBA) na Wydziale Administracji i Zarządzania Przedsiębiorstwem.
W Kolporterze pracował w latach 2002-2004, jako dyrektor ds. finansowo-księgowych w Kolporter Holding, jednocześnie pełniąc funkcję prokurenta w spółkach: Kolporter SA, Kolporter Service sp. z o.o., Kolporter Holding sp. z o.o., Kolporter Logistyka sp. z o.o. i Kolporter Info SA.  Od 2007 roku dyrektor ds. finansowo-księgowych Kolportera Service. Wcześniej pracował w firmach HTS SA, TADMAR SA, MOSTOSTAL Kraków SA, BUDIMEX DROMEX sp. z o.o., FARMA-Projekt sp. z o.o.
Hobby: MTB, piłka ręczna, jazda na rolkach.